Šachy ve zdravém městě Třeboň

14. října 2013 v 20:17 | Štěpán Papáček |  Zprávy z turnajů
Ještě několika fotkami se vracíme k nedávným šachovým událostem. V rámci Jihočeského festivalu zdraví byl sehrán další ze série turnajů Grand Prix "O pohár zdravého města Třeboň". Hrálo se v domě Štěpánka Netolického, v pátek 20.9. a z časových důvodů (abychom se zařadili do programu akce i s vyhlášením výsledků v 18:00 hod.) to byl bleskový turnaj (do celkového pořadí série GP3 se nepočítá). Pořadí a body: Š. Papáček 5, K. Sýkora 4, B. Hitzger 3, Aleš Papáček 2, paní Edita (návštěvnice Lázní Berta) 1, Filip Cuřín 0. Další turnaje se budou hrát opět třetí pátky 18.10., 15.11. a 20.12. 2013 a hrát se bude opět dle propozic uvedených v článku http://sachi-trebon.blog.cz/1305/grand-prix-o-pohar-zdraveho-mesta-trebon


Před turnajem bylo umožněno mládeži (bez rozdílu věku) zahrát si na náměstí u kašny s velkými plastovými figurkami zapůjčenými DDM Týn nad Vltavou. Zájem byl velký, a tak se nabízí myšlenka na zakoupení a časté využívání těchto figurek (např. v nějaké třeboňské mateřské školce...).


Poslední fotka je z besedy o šachu, která proběhla v pátek a v sobotu odpoledne, opět v rámci festivalu zdraví. Snad to někoho zaujalo. Přinejmenším tu holčičku pod podiem.


A závěrečnou zprávou je výsledek utkání 1. kola, 2. divize KP v šachu: Třeboň vs. Slavie ČB. Bojovali jsme urputně, ale štěstí se k nám tentokrát obrátilo zády: získali jsme jen 3 body, když vyhráli Dvořák a Vrba a remizovali Popelka a Trčka. Nicméně ve všech 4 prohraných partiích jsme vyšli ze zahájení s převahou... Tak snad příště. Přijďte nás podpořit - klubovna je naproti Městské knihovně, doma hrajeme v sobotu 16.11. proti béčku JH a pak 14.12. proti Kaplici, vždy od 10 hod. A kdo by nás chtěl posílit aktivně, tak páteční i úterní tréninky začínají v pět hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama