ROCh Cup 2013

24. července 2013 v 19:31 | Štěpán Papáček |  Zprávy z turnajů
V neděli 18.8.2013 ve 2 hodiny 22 minut zahájíme na koupališti Ostende v Třeboni již pátý ročník turnaje Rapid Ostende Chess Cup čili ROCh 2013. Očekáváme, že se opět sejdou dospělí i mládež z Třeboně a okolí a že se opět bude hrát více o "čest a slávu" než o ceny či ELO. Smyslem tohoto turnaje je připravit účastníkům pohodu a radost z mezigeneračního setkávání u šachovnice.
Hraje se v příjemném prostředí Letní hospůdky Ostende (viz dolní foto), v jedné skupině, švýcarským systémem na 5 kol (2x15 minut + inkrement 5 sekund) a hlavní cenou je právo napít se jako první šampaňského (zn. Rychlé špunty) z legendárního poháru a la salátová mísa z Davis Cupu. Letos jsme podporováni jednak š.o. Třeboň (šachovým materiálem), jednak komisí Zdravého města Třeboň, pročež vložné bude dobrovolné. Když se ale dopředu nepřihlásíte (např. zasláním "Zprávy autorovi" z tohoto blogu), tak si prosím přineste s sebou šachy a hodiny. Ceny budou jako obvykle věcné - dary od sponzorů a snad se i letos dostane na všechny :) Připomínám, že nejdříve si vybírají naši mladí kolegové. Snad nám počasí bude přát i letos a dojde tak i na koupání (jako vloni). To platí asi spíše pro děti, které hrají ještě rychleji než jak to vynucuje již tak rychlé tempo rapidu... Nicméně na ty, kteří se nestihnou osvěžit v rybníku Svět mezi jednotlivými koly turnaje, může přijít řada po závěrečném ceremoniálu (kolem 6 pm).
Takže v neděli 18.8. nashledanou na Ostende!

P.S.
Ostende je nedaleko Schwarzenberské hrobky (autem směrem Domanín), ale vězte že k dopravě můžete použít i loď. Kapitán Tomáš Dufek se na Vás již těší. Odjezd v každou celou hodinu od přístaviště za Novohradskou branou (u pomníku Jakuba Krčína).

N.B.
Šachisté se mohou pokusit "uhrát" na Tomášovi slevu Mrkající

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama